Chrześcijańskie Randki, czyli „speed dating”


Speed dating, czyli tzw. szybkie randki to coraz bardziej popularna możliwość poznawania nowych ludzi. Pomysł powstał w 1998 w Los Angeles i szybko okazało się, że to doskonały sposób na znalezienie drugiej połówki. To rozwiązanie na miarę dzisiejszych czasów, w których cierpimy na brak czasu. Jeżeli jesteś osobą, która przeżyła już kilkadziesiąt nieudanych randek, znasz już wszystkie osoby z kręgu znajomych, przekonałeś się, że poznawanie ludzi w internecie często przynosi zawód, a jednocześnie jesteś człowiekiem wartościowym i lubisz wyzwania to świetnie trafiłeś.

Speed dating – ok, ale dlaczego „chrześcijański”? Na nasze spotkania przychodzą ludzie, którzy otwarcie głoszą swoje przywiązanie do wartości wypływających z wiary w Boga i zapisanych w Piśmie Świętym. Jesteśmy zdania, że to właśnie wspólne wartości są tym, co pozwala najlepiej scementować relacje między ludźmi

Jak to działa? Naprzeciw siebie siada dwadzieścia kobiet i dwudziestu mężczyzn. Czas-start i rozmawiamy! Można się uśmiechać, żartować, flirtować, pytać, zagadywać, sondować, indagować, dyskutować i deliberować – wszystko, byleby dowiedzieć się czegoś o naszym rozmówcy i… dzyń-dzyń – 5 minut minęło! Przesiadamy się do kolejnej osoby. A gdy już porozmawiamy z każdym, zaznaczamy na formularzu, kto nas najbardziej rozbawił, z kim od razu rozmowa się „kleiła” i z kim znaleźliśmy wspólny język. I jeśli taka osoba również nas zaznaczy, to znajomość będzie trwała dalej. A w którą stronę pójdzie? Bóg jeden raczy wiedzieć!!!


Najbliższe randki


26 kwietnia 2016 (wtorek), godz. 18:30


Chrześcijańskie Randki z warsztatem – ZAPISZ SIĘ!


Randki odbędą się w nowym miejscu – klubokawiarni Kicia Kocia – kultowym miejscu na warszawskiej mapie klubowej.

W ramach speed datingu odbędzie się krótki warsztat z relacji damsko-męskich.
UWAGA!!! Od teraz to uczestnicy wybierają temat warsztatu – zapraszamy do wyrażenia swojej opinii wypełniając formularz!


Przedział wiekowy: kobiety 21-28 lat, mężczyźni 22-29 lat.

Cena:
27 zł – płatność przelewem
50 zł – płatność gotówką na miejscu

Pozostało: 5 miejsc dla kobiet, brak miejsc dla mężczyzn.

ZAPISZ SIĘ: http://wiarawbiznesie.pl/single/zgloszenie-sd-2016-04-26/

Zadaj pytanie: kontakt@chrzescijanscysingle.pl lub 608 394 942.


Uwaga! Ważne!

Aby móc przyjść na spotkanie wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca!
Lista osób, które wzięły udział lub wezmą udział w naszych spotkaniach nie jest nigdzie publikowana. Zdjęć ze spotkań również nie publikujemy.


Jak trafić na nasz randki:

WarszawaMiejsce

Klubokawiarnia Kicia Kocia

Aleja Stanów Zjednoczonych 68
04-036 Warszawa


Partnerzy

wwbpabrp

portal dla singlichg


Sponsorzy nagród

lbtbsw

Wiara w biznesie
×

Wersja Beta

Zmieniamy się dla wszystkich, zapraszamy do odwiedzania naszej nowej strony i wyrażania swoich uwag i opini.